Zwrot i Wymiana towaru zakupionego w E-Sklepie

ZWROT

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań zamówione produkty możesz zwrócić w salonach stacjonarnych lub odesłać do sklepu internetowego w ciągu 30 dni od daty ich dostarczenia. Jest to warunek konieczny do uzyskania zwrotu gotówki.

Masz również możliwość zwrotu produktów w salonach stacjonarnych House w ciągu 365 dni. Wówczas równowartość zakupu zasili Twoją Kartę Podarunkową.

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Na ewntualne zwrot bądz wymiane masz czas do 15 stycznia.

Zwrot produktów możesz dokonać na dwa sposoby:

Najłatwiej zwrócić produkt w dowolnym sklepie House w Polsce.  

Przygotuj  produkt do reklamacji oraz dowód zakupu, które pozwolą nam potwierdzić dokonanie zakupów – np. fakturę ( można ją pobrać z profilu klienta, w zakładce „Moje Zamówienia” ) lub listę wysyłkową (która jest zawsze załączana z przesyłką), co ułatwi i przyspieszy przeprowadzenie procesu zwrotu należności;

 

Produkty możesz też odesłać do naszego esklepu postępując według wskazówek:

- wypełnij formularz zwrotu dostępny w twoim profilu klienta lub wydrukuj i wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy dostępne na stronie esklepu;

- spakuj produkt/-y do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Możesz też dołączyć np. fakturę ( ktorą otrzymasz w mailu lub możesz ją pobrać z profilu klienta, w zakładce „Moje Zamówienia” ) lub listę wysyłkową (która jest zawsze załączona do paczki z zamówieniem).

- przesyłką opłaconą z góry odeślij produkt/-y na poniższy adres:

LPP S.A.
Esklep house.pl
ul. Tczewska 2
83-000 Pruszcz Gdański

W ciągu kilku dni po otrzymaniu przez nas paczki otrzymasz zwrot należność za produkt/-y w taki sposób, jak za nie zapłacono (na konto bankowe lub na kartę).


WYMIANA

Wymiany towaru możesz dokonać w każdym salonie House w Polsce.

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

znajdź zamówienie

Kup teraz online, a zwrotu możesz dokonać aż do 15 stycznia 2018.

×