„-10% na zakupy w sklepie internetowym marki House” (zw. dalej Promocją)

1. Promocja obowiązuje w dniach 30.03.2017 - 21.06.2017 (lub do wyczerpania zapasów)

2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.

3. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych i punktach sezonowych marki House.

4. Każdy klient, który w dniach 30.03.2017 - 21.06.2017 (lub do wyczerpania zapasów) dokona zakupów w salonie stacjonarnym marki House otrzyma w prezencie kupon rabatowy „10% na zakupy w sklepie internetowym marki House”. Ilość kuponów ograniczona. Kupon umożliwia otrzymanie kodu zniżkowego na zakupy w sklepie internetowym marki House.

5. Każdy klient, który w dniach 30.03.2017 - 21.06.2017 zakupi produkty w sklepie internetowym marki House i posiada oryginalny kupon zniżkowy „10% na zakupy w sklepie internetowym marki House” z kodem zniżkowym, otrzyma rabat -10% na wszystkie zakupione rzeczy, które spełniają warunki promocji.
Kod należy wprowadzić podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym.

Kod zniżkowy upoważnia klienta do otrzymania jednorazowo rabatu -10% za zakupy wykonane w sklepie internetowym marki House w dniach obowiązywania promocji.

6. Nie ma możliwości otrzymania lub wykorzystania kodu zniżkowego po upływie terminu 21.06.2017

7. W promocji bierze udział cały asortyment marki House.

8. Promocja nie obejmuje rzeczy obcych marek (Converse)

9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi dotyczącymi asortymentu marki House.

10. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne na towar objęty promocją - klient musi dokonać wyboru, z której promocji chce skorzystać.

11. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom/zwrotom na standardowych zasadach.

12. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie

DARMOWA DOSTAWA DO SALONÓW - KUPUJ ONLINE!

×