Kreskówki – gorący trend nie tylko dla najmłodszych!

  • Kreskówki – gorący trend nie tylko dla najmłodszych!
Czy kreskówki to rozrywka tylko dla dzieci? Jasne, że nie! Dlatego t-shirty z ulubionymi postaciami z dzieciństwa to must-have tego lata. Jeśli od zawsze jesteś fanem bojowniczych Atomówek, z zazdrością patrzyłeś na domowe laboratorium Dextera, a Krowa i Kurczak rozbawiali Cię do łez, to kreskówkowy trend jest właśnie dla Ciebie!

ATOMOWY KONKURS

 „Pokaż swoją atomową moc” konkurs dla dużych i małych w House

Dołącz do teamu Atomówek i walcz ze złem!

Pokaż nam swoją atomową moc, zainspiruj się kartami Bójki, Bajki i Brawurki i stwórz własną kartę postaci (opis, fota lub kolaż). Możesz wykorzystać nasz szablon lub stworzyć swoją postać na powerpuffyourself.com. Dołącz do teamu Atomówek! Pamiętaj, aby w Twoim opisie nie zabrakło głównych elementów tj. imię, kolor, składnik, super moc, cechy charakterystyczne i wygląd. Bądź kreatywny! Zawsze możesz dodać coś od siebie. Nagrody czekają!!! Masz czas do 06.06.2017 do 23:59, wyślij zgłoszenie na adres [email protected]

 

Zobacz karty postaci :

Baw sie dobrze !

Poznaj regulamin konkursu !

 

 

 

Jesienny must have każdej dziewczyny!

Jesień to czas kiedy pojawiają się nowe, modowe kolekcje, a my nie możemy zapomnieć o pojawiających się must have`ach. Nowy sezon modowy w pełni. O czym musimy pamiętać w kompletowaniu jesiennej garderoby?

Kreskówki w świecie mody

Nie jest tajemnicą, że moda uwielbia czerpać z popkultury. Zwykle im bardziej nietypowo, tym ciekawiej. Topowe marki takie jak Marc Jacobs czy Jeremy Scott, a także Vans, wciągnęły do swojego świata bajkowe postacie tym samym łącząc kolejne pokolenia.

Oh baby it’s cold outside

Jesień w pełni, a temperatura za oknem nas nie rozpieszcza. Jednak w ciepłej czapce i mięsistym szalu, pogodowe anomalia i niesprzyjająca aura przestają być straszne. Najnowsza propozycja House - kolekcja modnych czapek, szalików oraz rękawiczek - to sprawdzony sposób, by czuć się stylowo, przytulnie i wygodnie.

DARMOWA DOSTAWA DO SALONÓW - KUPUJ ONLINE!

×