Agresywne piosenki o miłości

  • Agresywne piosenki o miłości
  • Agresywne piosenki o miłości
Savages, czyli trzy Brytyjki i jedna Francuzka, grają szybko i głośno, ubierają się na czarno, a na scenie stają zawsze jak do walki na śmierć i życie.

O ile ich debiutanckiej, wydanej w 2013 roku płycie „Silence Yourself”, towarzyszyło sporo hałasu pozamuzycznego (że odrodzenie punk rocka, że frenetyczne koncerty, że mrok, hałas i piosenki o poliamorii i walce z patriarchatem), o tyle teraz, gdy szum wokół nich ucichł, pełniej wybrzmieć może wreszcie sama muzyka. „To jest płyta o dostrzeganiu własnego potencjału i o zwątpieniu; o znajdowaniu rozwiązania, a nie szukaniu problemu; o byciu sobą i byciu z ludźmi. I przede wszystkim o miłości”, mówią o „Adore life”, swoim świeżo wydanym drugim albumie dziewczyny z Savages. Brzmi stonowanie i rozważnie – ale tylko na papierze. Na „taśmie” bowiem nadal jest głośno i gwałtownie, gitara ciąży, perkusja szaleje, wokal czasem łapie za serce, czasem bije po uszach. (zdjęcia: materiały prasowe)

 

Jesienny must have każdej dziewczyny!

Jesień to czas kiedy pojawiają się nowe, modowe kolekcje, a my nie możemy zapomnieć o pojawiających się must have`ach. Nowy sezon modowy w pełni. O czym musimy pamiętać w kompletowaniu jesiennej garderoby?

Kreskówki w świecie mody

Nie jest tajemnicą, że moda uwielbia czerpać z popkultury. Zwykle im bardziej nietypowo, tym ciekawiej. Topowe marki takie jak Marc Jacobs czy Jeremy Scott, a także Vans, wciągnęły do swojego świata bajkowe postacie tym samym łącząc kolejne pokolenia.

Oh baby it’s cold outside

Jesień w pełni, a temperatura za oknem nas nie rozpieszcza. Jednak w ciepłej czapce i mięsistym szalu, pogodowe anomalia i niesprzyjająca aura przestają być straszne. Najnowsza propozycja House - kolekcja modnych czapek, szalików oraz rękawiczek - to sprawdzony sposób, by czuć się stylowo, przytulnie i wygodnie.

DARMOWA DOSTAWA DO SALONÓW - KUPUJ ONLINE!

×