Agresywne piosenki o miłości

  • Agresywne piosenki o miłości
  • Agresywne piosenki o miłości
Savages, czyli trzy Brytyjki i jedna Francuzka, grają szybko i głośno, ubierają się na czarno, a na scenie stają zawsze jak do walki na śmierć i życie.

O ile ich debiutanckiej, wydanej w 2013 roku płycie „Silence Yourself”, towarzyszyło sporo hałasu pozamuzycznego (że odrodzenie punk rocka, że frenetyczne koncerty, że mrok, hałas i piosenki o poliamorii i walce z patriarchatem), o tyle teraz, gdy szum wokół nich ucichł, pełniej wybrzmieć może wreszcie sama muzyka. „To jest płyta o dostrzeganiu własnego potencjału i o zwątpieniu; o znajdowaniu rozwiązania, a nie szukaniu problemu; o byciu sobą i byciu z ludźmi. I przede wszystkim o miłości”, mówią o „Adore life”, swoim świeżo wydanym drugim albumie dziewczyny z Savages. Brzmi stonowanie i rozważnie – ale tylko na papierze. Na „taśmie” bowiem nadal jest głośno i gwałtownie, gitara ciąży, perkusja szaleje, wokal czasem łapie za serce, czasem bije po uszach. (zdjęcia: materiały prasowe)

 

Focus na nowy trend - PINK & VICHY

Pierwszy dzień szkoły, początek studiów czy rozpoczęcie nowej pracy - sezon na „nie mam się w co ubrać” uważamy za rozpoczęty. Sukienka, spodnie, a może przedłużana bluza, nie ważne! Najważniejsze żebyście pamiętali, że w tym sezonie rządzi kratka Vichy i stonowany róż – wszystko to znajdziecie w naszym najnowszym trendzie Pink&Vichy.

10 najgorętszych trendów na lato 2017

Wakacje to szczególny czas gdy pogoda nas rozpieszcza i możemy pozwolić sobie na więcej luzu i kolorowej ekstrawagancji. Niezależnie od tego czy wyjeżdżamy w daleką podróż, wybieramy się na urlop do polskiego kurortu czy zostajemy na wakacje w mieście warto znać najważniejsze trendy sezonu. House wybrało 10 najgorętszych hitów, dzięki którym każda z Was zostanie wakacyjną IT...

Born to be wild

Poczuć wiatr we włosach, zapach spalin i moc tysiąca koni mechanicznych – najlepiej! Tego lata możesz stać się królem szos niekoniecznie ruszając w wielokilometrową podróż. Wystarczy motorowy t-shirt, rozpinana bluza i obowiązkowo denim – taki właśnie jest chłopak House w najnowszej kolekcji New Americana.

DARMOWA DOSTAWA DO SALONÓW - KUPUJ ONLINE! 

×