Agresywne piosenki o miłości

  • Agresywne piosenki o miłości
  • Agresywne piosenki o miłości
Savages, czyli trzy Brytyjki i jedna Francuzka, grają szybko i głośno, ubierają się na czarno, a na scenie stają zawsze jak do walki na śmierć i życie.

O ile ich debiutanckiej, wydanej w 2013 roku płycie „Silence Yourself”, towarzyszyło sporo hałasu pozamuzycznego (że odrodzenie punk rocka, że frenetyczne koncerty, że mrok, hałas i piosenki o poliamorii i walce z patriarchatem), o tyle teraz, gdy szum wokół nich ucichł, pełniej wybrzmieć może wreszcie sama muzyka. „To jest płyta o dostrzeganiu własnego potencjału i o zwątpieniu; o znajdowaniu rozwiązania, a nie szukaniu problemu; o byciu sobą i byciu z ludźmi. I przede wszystkim o miłości”, mówią o „Adore life”, swoim świeżo wydanym drugim albumie dziewczyny z Savages. Brzmi stonowanie i rozważnie – ale tylko na papierze. Na „taśmie” bowiem nadal jest głośno i gwałtownie, gitara ciąży, perkusja szaleje, wokal czasem łapie za serce, czasem bije po uszach. (zdjęcia: materiały prasowe)

 

House x Bloggers – współpraca z blogerami

4 influencerów, 4 okazje i aż 16 pomysłów na outfit stworzonych przez samych blogerów. Efekty tej wyjątkowej współpracy można zobaczyć już na stronie marki. Najnowszy lookbook House prezentuje jesienne trendy, pokazuje jak bawić się modą i dopasowywać ją do swoich potrzeb.

Boho girl od House`a

Romantyczne sukienki, kwiatowe hafty, a wszystko to utrzymane w stylu boho – właśnie poznałyście nasz sposób na jesień. Delikatne, romantyczne, zwiewne sukienki w połączeniu z ciepłymi kożuszkami stworzą perfekcyjny outift. Crafted cosy to październikowy trend dla niej, który sprawdzi się w niejednej stylizacji.

Miejski styl na luzie – zobacz co dla Ciebie mamy ?

Tętniące życiem, pulsujące światłami i nigdy nie zasypiające - miasto. To właśnie ono stało się inspiracją dla najnowszej trendowej kolekcji marki House. Casual Utility zaskakuje doborem kolorów. Już nie tylko granat czy khaki, ale także offwhite, żółty i niebieski charakteryzują chłopaka podążającego za miejskimi trendami.

DARMOWA DOSTAWA DO SALONÓW - KUPUJ ONLINE!

×